piłka turkusowa             piłka turkusowa             piłka turkusowa             piłka turkusowa             piłka turkusowa             piłka turkusowa             piłka turkusowa
piłka turkusowa
piłka turkusowa
piłka turkusowa
piłka turkusowa
piłka turkusowa
piłka turkusowa
piłka turkusowa
Cena:
42,90PLN
Ilość: szt.
Możesz zapłacić później, wybierz Przelewy24 i zapłać z: Zapłać przez PayPo
Producent:
Explorer Dog
Szukasz ekstremalnie mocnej piłki do zabawy dla Twojego czworonożnego przyjaciela? Wypróbuj piłkę AirBall marki Explorer Dog stworzoną z myślą o wszystkich psach, które swoją niszczycielką siłą potrafią szybko rozprawić się ze zwyczajnymi zabawkami. Szczególną frajdę zapewni dynamika piłki – podczas zabawy niezwykle szybko się przemieszcza, wysoko i daleko się odbija.


W celu potwierdzenia wytrzymałości piłek, przekazaliśmy kilka z nich do Fundacji Schronisko w Gaju. Zależało nam na tym, aby sprawdziły się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. W opinii pracowników schroniska, po trzech miesiącach użytkowania przez zarówno mniejsze jak i większe psy,na piłkach nie było śladu zużycia. Takie samo potwierdzenie otrzymaliśmy od Poznańskiego Stowarzyszenia TTB (Terier Typu Bull). Opinie tego typu są dla nas najważniejszym źródłem informacji! W końcu kto by się spodziewał, że tak waleczne psiaki nie poradzą sobie z naszym produktem!

Zabawka AirBall została stworzona z najwyższej jakości materiału – bardzo odpornego na gryzienie i szarpanie E-TPU.

Technologia jest zbliżona do wykorzystywanej przez Adidas przy tworzeniu podeszwy butów Adidas Boost.

Dzięki temu nawet najbardziej niszczycielski psiak będzie miał zapewnione wiele godzin fantastycznej zabawy.

Super lekka i prawie niezniszczalna piłka AirBall dla Twojego psa wykonana jest z materiału E-TPU. Niezwykle lekka, waży zaledwie 39 g, ponieważ poszczególne jej cząsteczki wypełnione są powietrzem.

Odbicie piłki jest o ponad 50% większe niż w przypadku innych piłek. Jednocześnie, dzięki swojej szorstkiej powierzchni, piłkę bardzo dobrze się trzyma i nią rzuca.

Decydując się na tę piłkę dla swojego psa, otrzymasz zabawkę, która posłuży mu przez wiele lat.

Materiał z którego zrobiona jest piłeczka w 100% nadaje się do recyklingu.

Cechy:

✅ Bardzo lekka piłka ważąca tylko 39 g

✅ Średnica piłki 8 cm

✅ Odbija się o 50% lepiej w porównaniu do innych piłek

✅ Rewolucyjny materiał

✅ Piłka unosi się na wodzie, ponad połowa piłki jest widoczna na powierzchni

✅ Trwała i wytrzymała

✅ Czyści zęby twojego psa

✅ Materiał w 100% nadaje się do recyklingu.

Piłka AirBall ma wielkość 8 cm – jest sprężysta i doskonale się odbija, co sprawia że świetnie sprawdzi się także jako piłeczka do aportowania.

Wskazówka:

Jeśli Twój pies szczególnie interesuje się domowymi sprzętami, meblami i butami to znak, że potrzebuje spożytkować w jakiś sposób nadmiar energii. Pamiętaj, że nie ma nic lepszego niż odpowiednio dobrana zabawka, gwarantująca wiele godzin fantastycznej zabawy.