Zwroty i reklamacje

Sklep elastycznepokrowce.pl kładzie szczególny nacisk na zadowolenie każdego klienta i bezpieczeństwo zakupów. Nasza wykwalifikowana kadra sprzedawców ma zadbać o to by każde zakupy u nas były pozytywnym doświadczeniem. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z elastycznego pokrowca kupionego u nas masz do wyboru następujące rozwiązania.

Wymiana

W przypadku gdy zakupiony pokrowiec nie pasuje na Twój mebel, może oznaczać to, że pokrowiec jest nieodpowiednio dobrany do Twojego mebla, lub tkanina jaką wybrałeś powinna być zamieniona na inną. Każda bowiem tkanina ma swoje specyficzne cechy które zasadniczo się różnią. Masz 30 dni na kontakt z naszymi sprzedawcami, by wymienić na inny rozmiar, lub kolor.

Zwrot

Jeśli nie odpowiada Tobie jakość naszych produktów, lub gdy po prostu stwierdziłeś że elastyczne pokrowce nie są najlepszym rozwiązaniem dla Twojego mebla, możesz zwrócić zakupiony Towar w ciągu 30 dni od zakupu. Pamiętaj aby wypełnić dołączony formularz i odpowiednio zabezpieczyć produkty na czas wysyłki. Jeśli zagubiłeś formularz zwrotu, możesz go wypełnić klikając przycisk "Dokonaj zwrotu".

Reklamacja

Nasze produkty, to wyroby pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. Stawiamy na jakość naszych produktów i chcemy by jak najdłużej służyły w Twoim domu. W związku z powyższym na zakupione produkty udzielamy 2 letniej gwarancji. jeżeli w tym czasie cokolwiek stanie się z Twoim elastycznym pokrowcem, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań by jak najszybciej rozwiązać problem.Polecamy
cms_banner-nowaKolekcja2019